Užívejte tablety Menox45

Nezařazené

Už Vás unavují návaly horka, stresová inkontinence nebo noční pocení, kdy se musíte v průběhu noci převlékat? Už si i Vaše okolí všimlo změny ve Vašem chování? Trápí Váš protějšek Váš nedostatečný zájem o něj? Menopauza nemusí být zrovna procházka růžovým sadem. Podle statistik trápí asi 75% žen po 45. roku života právě tzv. klimakterický syndrom.
Pro všechny zralé ženy máme nyní skvělou zprávu. U nás si můžete objednat stoprocentně přírodní preparát vyvinutý v belgické laboratoři Biolab SA, který si s příznaky, kterými se menopauza projevuje, hravě poradí.
Jde o směs extraktů ze čtyř rostlin, která je bez vedlejších účinků a díky přírodnímu původu je k dostání bez lékařského předpisu.

Klimakterický syndrom

Jako klimakterický syndrom označujeme soubor specifických příznaků, které trápí až 75% všech žen v období označovaném jako menopauza. Tyto příznaky mohou být akutní (například návaly horka, změny nálad), subakutní (stresová inkontinence, atrofie pochvy) a nejdéle se projevující příznaky chronické (typickým příkladem je rozvinutí osteoporózy a nabírání na váze).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup