| 14.1. Další kérka do naší ultras galerie |
| 13.1. Nahráno nové, velmi povedené tetování |
Do útoku! Desítka vyrazila do voleb!
07.09.2010, Zobrazeno: 2496x, Desítka pro domácí
Politické hnutí Desítka pro domácí vyrazila do voleb na Praze 10! V sobotu byla odstartována volební kampaň a hnutí již podpořilo několik známých osobností nejen ze světa fotbalového, ale i kulturního. Více informací a aktuality o Desítce pro domácí, která může v současné době velmi pomoci naší Slavii v těžké finanční situaci čtěte na: http://www.desitkaprodomaci.cz/
Komentáře
sls
09.09.2010 20:49
kopecky: ...to je hezke, ze se najde i dalsi podporujici fanousek Slavie :)...
a ze se Slavisti nenechaji zahanbit :):)...
Strašák
09.09.2010 20:29
Kopecký: Buď přímo na účet, který je transparentní a určitě, jako slávisti, nějakou akci taky přichystáme, ať se nenecháme zahambit!
Kopecky
09.09.2010 20:18
Strasak. Ok to je jina a jak prispejeme my?
sls
09.09.2010 20:15
...a Slavisti prispeji, jak? Kdyz nekdo se vytasil s parnikem....mimo to, ze muzu prispet na ucet..., i kdyz koukam, ze Slavisti tady v komentarich nejak Desitku stagnuji....:(
Strašák
09.09.2010 19:58
Kopecký: Jelikož dali celý výtěžek na kampaň Desítky, tak to tam jisto jistě patří...
Kopecky
09.09.2010 18:10
myslím ze to tam nepatři.Za chvilku si tam budou inzerovat své výjezdy a ve finále srazy v hospodě.
pavel-sks
09.09.2010 15:01
Sks13: Nám sice jde o jedno, ale je to Slavia-Eden... Ostatní věci jsou alespoň mně ukradený... Částečný souhlas s Pinheadem, i když ne uplný a kdybych bydlel na Praze deset, tak VOLIT PŮJDU!!!
Botelho
09.09.2010 12:24
swed712: Ty máš starosti...mimochodem je to tak schválně, ale nechápu proč sem pleteš nějaký akce bohemky
swed712
09.09.2010 10:32
Na homepagi desítky je chyba...
Pod logem v pravo-nahoře.
1. Bohemácký pařník! (vtipné to je, ale ostuné)
Sks13
08.09.2010 15:48
Pinhead - Nikdo ti tvuj názor nebere,ale pokud by ta strana by měla být rozdělená,tak by to nemohlo dopadnout s uspěchem.Všichni slávisti mužou nenávidet bohemáky a naopak,ale oba máme stejnej cíl a stejnej problém.Takže je rozumný se spojit a řešit to spolu a těm nahoře ukázat,že se nám to nelíbí a vtomhle připadě nechat nenávist stranou.Protoze jim i nám jde o jedno - EDEN - SLAVIA,DOLÍČEK - BOHEMKA:).
Ondra_SKS
08.09.2010 12:16
Pinhead: Pokud by jsi tu stranu podpořil pouze v případě že by byla čisté slávistická, tak ve volbách kroužkuj slávisty, když to udělá víc lidí, bohemáky vykroužkujete.. Navíc můžeš kroužkovat pouze ty co znáš a jezdí na výjezdy...
Pinhead
08.09.2010 12:04
Strašáku ani já Ti tvůj názor neberu když dáváš za lidi na kandidátce ruku do ohně.V pořádku.Každý máme svůj okruh lidí kterým věříme,já bych to sestavil jinak,někdo jiný taky jinak,co člověk to názor.Bohemku opravdu nenávidím a nestydím se za to.Když byla družba,bylo to jiné.Co se týče samostatné kandidátky Slavie a Bohemky tak úplně bez šancí by to nebylo,naopak jsou lidé kteří by ji podpořili.Já a nejen já k volbám nepůjdeme z toho důvodu že je společná.Samostatnou bychom podpořili.mluvím za skupinu která má asi osm,devět lidí.A můj názor je ten že Bohemka stejně chcípne a to do dvou let.O tom se ale už napsalo spoustu papíru,kdyby naše soudy byly rychlejší je s B1905 ámen.Doporučuji si někdy přečíst co píší pánové Vejsada a Kapr,je to lepší než ty Přibylovy lži.
Strašák
08.09.2010 11:32
Že nedáš svůj hlas straně, která chce pomoct našemu klubu, to sice nechápu, ale respektuju. Co se týče bohemácké, i slávistické kandidátky, tak za ně dám ruku do ohně, jsou to lidé, co tím žijí, tráví neuvěřitelně volného času, na Slavii a na Bohemce se vyskytují řadu let, jsou to srdcaři a když čtu, že je tady nějaký koště bohemácký označí za lidi, kteří si chtějí jen nahrabat, tak Ti doporučuju, abys mu dal pár facek, aby se probral. A jestli znáš všechny lidi, kteří jezdí na výjezdy, tak gratuluju, protože to neznám ani já. A věř, že většina těch, kteří hnutí zakládali těmi kluby žijí a fandí jim možná déle, než ty jsi vůbec na světě. To, že nenávidíš Bohemku Ti neberu, ty věci, které píšeš se skutečně stali, ale rozhodně bych je netahal do tohoto projektu. A jaký myslíš, že by měla samostatná slávistická a bohemácká strana šanci na úspěch?
Pinhead
08.09.2010 10:57
Tak jsem konzultoval se známýma klokanama jména na bohemácké kandidátce a bylo mi řečeno že se z velké části nejedná o fanoušky protože na výjezdy většina z nich zvysoka sere a chtějí si prostě jen nahrabat.U slávistů bohužel situace není o moc lepší,řadu z těch lidí na výjezdech jaksi postrádám...Zajímalo by mě proč tomu tak je,asi neochota nebo co ale budiž,já si o nich myslím své...Kdyby Desítka byla čistě slávistická,podpořil bych ji.S klokanama nechci mít nic společného,oni nás nenávidí a přejí nám jen to nejhorší.My jim jako klub i fans pomohli finančními příspěvky aby se vyhrabali z nejhoršího a jejich vděk?Pálení našich šál v Dolíčku a ve čtyřech zkopali nějakého našeho fanouška...Doufal jsem že se k tomu nějak DFB nebo Berserk vyjádří ale ututlali to.Vím že někteří lidi slibovali těm klokanům pomstu,že vědí o koho jde...Tu skupinku jsem spatřil a rozhodně na nich nejsou patrné žádné známky zranění,žádný invalidní vozíček,nic...S těma jít do voleb je prostě nemorální.Spíš bych podpořil nějakou akci ultras typu balíček samolepek za bohemáckou šálu,ať jim v ulicích příště ukážeme že si nic nenecháme líbit a ulice se zabarví klokaní krví.Chtěli válku,mají ji mít!jak dopadnou volby nebudu spekulovat,budu natolik hodný že se na ně vyseru a nepodpořím ani konkurenci.Hlas straně,kde jsou klokani prostě nedám,to at se na mě nikdo nezlobí!
Petr9608
07.09.2010 23:49
Jo, v tom je Slávka s Bohemkou unikátní. ;-) Nemusí si na zakázku nechat dělat nějaký speciální reklamní bonbóny. Stačí dojit do každý sámošky k regálu se Sfinxem. :-)))


